Nabídka kapacit

Společnost Jihlavan nabízí prostřednictvím kooperací volné výrobní kapacity kalírny, galvanovny a dále provedení nedestruktivních zkoušek. V případě Vašeho zájmu se prosím obraťte na kontakty u příslušných pracovišť, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.  

Referenční projekty

BTP
Large commercial

Do výroby Airbusu A350 XWB je Jihlavan zapojen jako Tier -2 dodavatel tří leteckých hydraulických celků, z nichž dva dodává výhradně (tzv. single source). 

BTP
Large commercial

Jihlavan je výhradním („single source“) dodavatelem 14 typů hydraulických pojistek a ventilů pro většinu typů letounů Airbus.

BTP
Military

Tento projekt pro firmu CESA Aero byl jedním z pilotních v oblasti BTP dodávek pro dodavatelský řetězec Airbus a představuje tak pro Jihlavan významný krok v naplnění dlouhodobé obchodní strategie.

Spolehlivý tradiční dodavatel

hydraulických přístrojů, komponentů a systémů

pro letectví

0
let zkušeností
v oboru
0
obsloužených letadel
0
spokojených zaměstnanců
0
certifikátů kvality

Kariéra

Jako rostoucí firma náš tým neustále doplňujeme o kolegy, kteří se chtějí podílet na letecké výrobě na světové úrovni. Staňte se součástí našeho kolektivu, který Vám bude nejen oporou ve Vašem začátku, ale i příjemným společníkem během pracovní doby nebo při volnočasových aktivitách.

 

Volné pracovní pozice

Dělnické pozice

Mzda: od 22 000 Kč do 25 000 Kč
Počet požadovaných zaměstnanců: 1
Směnnost: 3 směny

Dělnické pozice

Mzda: od 23 000 Kč
Počet požadovaných zaměstnanců: 1
Směnnost: 3 směny

Dělnické pozice

Mzda: od 22.000,- Kč
Počet požadovaných zaměstnanců: 1
Směnnost: 1 směny